Talaşlı imalat, Fikstür ve Aparat imalatı, Prototip imalatı, Aluminyum Profil işleme ve büküm, RIM ve Kompozit kalıpları imalatları ile yaptırmak istediğiniz işleriniz ve projelerinizle ilgili teklif almak için info@a-cadcam.com adresimize 3B model dosyaları (STEP, IGS veya Parasolid formatında) ve/veya 2B teknik resimleri (DWG veya PDF formatında)göndererek teklif isteyebilirsiniz.

 • Teklif isterken bilmeniz gerekenler

  Sizlere daha hızlı geri dönüş yapabilmemiz ve daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki bilgiler değerlendirmenize sunulmuştur.

  • Teklif isteğinizi info@a-cadcam.com adresine gönderebilirsiniz. E-posta ile gelen istekleri en kısa sürede cevaplıyoruz.
  • İmalatı istenen ürün ve/veya parçaların 3B model dosyaları (STEP, IGS veya Parasolid formatında) ve/veya 2B teknik resimleri (DWG veya PDF formatında) istek ile gönderilmelidir.
  • Büyük boyutlu dosyaların gönderilmeden önce sıkıştırılması (ZIP veya RAR formatında) zamandan tasarruf sağlamakta ve e-posta mesajlarının sorunsuz bir şekilde iletilmesine katkıda bulunmaktadır.
  • 10MB dan büyük dosyaları bizlere Wetransfer (www.wetransfer.com) veya Dropbox (www.dropbox.com) üzerinden ulaştırabilirsiniz.
  • Mesajınızda teklif istediğinde bulunan ilgili kişinin iletişim bilgilerinin bulunması (mümkünse direkt telefonu ve/veya cep telefonu) konuyla ilgili sorularımız olduğunda iletişim kurmamızı kolaylaştırmaktadır.
  • İmalatı istenen ürün ve/veya parçalarla ilgili sipariş adedi, malzeme bilgileri, boya, kaplama vb. ikincil işlemler, istenilen yüzey kalitesi, ölçüsel toleranslar, ambalaj ve paketleme ile ilgili özel ihtiyaçlar, termin bilgilerinin belirtilmesi teklifimizi hazırlamada yardımcı olmaktadır.

   

© 2019 A-CADCAM Mühendislik Hizmetleri