Talaşlı imalat projeleri şirketimizde başından sonuna kadar  titizlikle ele alınmaktadır. Müşterilerimizden gelen 3B CAD dosyaları incelendikten sonra malzeme seçimi ve takımlandırma, ihtiyaçlar doğrultusunda yapılıp işlem süreleri tahmini olarak hesaplanıp yazılı olarak teklif verilmektedir.

Onay süreci tamamlanıp ve şirketimize yazılı iş emri ulaştıktan sonra 2B teknik resimler toleranslar ve teknik ihtiyaçlar doğrultusunda incelenmekte, bu incelemenin ardından  yapılan imalat öncesi son planlamadan sonra kullanılacak malzemelerin siparişi verilip ihtiyaç duyulan fikstür ve aparatların tasarımı ve imalatı yapılmaktadır. Fikstür ve aparatlarla ilgili işlemlerin tamamı şirketimizde yapılmakta müşterilerimiz tarafından gönderilen teknik bilgilerin emniyet ve gizliliğine dikkat edilmektedir. Bu aşamadan sonra dik işlem merkezleri için kullanılacak CNC kodlarını üretmek için CAM dosyaları hazırlanmaktadır.

CAM dosyaları hazırlanıp, CNC dik işlem merkezlerinde imalat tamamlandığında parçaların ölçümleri yapılıp teknik resimlere uygunlukları kontrol edilmektedir. Kontrol edilen parçalar gerektiği şekilde ambalajlanıp sevk edilmektedir.

Şirketimizde bulunan dik işlem merkezlerinde her türlü çelik, alüminyum vb. malzemeleri işleyebilmekteyiz

© 2016 A-CADCAM Mühendislik Hizmetleri