A-CADCAM Mühendislik Hizmetleri bilgisayar destekli tasarım ve imalat alanlarında hizmet vermek amacıyla 2004 yılında İzmir’de kurulmuş, 2005 yılında ise kurumsal müşterilerine yakın olmak amacıyla Manisa’ya taşınmış ve ilk dik işlem merkezi yatırımını yapmıştır. Takip eden yıllarda CAD/CAM yazılımı yatırımlarını tamamlayıp bir çok mühendislik ve imalat projesi bitirmiştir.

2006 yılında yurt dışına ilk prototip ihracı yapılmış, takip eden 2007 yılında ise ilk mekanik tasarım proje hizmeti ihracatı yapılmıştır

2009 yılında firmamız ilk adresinden yine Manisada bulunan mevcut adresine taşınmıştır

Firmamız 2012 yılında yeni bir yapılanmaya gitmiş, kadrosunu genişleterek imalat işlerine ağırlık vermeye başlamıştır. 2014 yılında imalat projelerinden kaynaklanan ihtiyaçlar doğrultusunda ikinci dik işlem merkezi yatırımı tamamlanıp hizmete sunulmuştur.

2017 yılında firmamız «A-TAK» markasıyla özel takım tutucu ve gövde imalatına başlamıştır. 2018 yılında özel takım imalatı ve hassas parça imalatına yönelik ihtiyaçlardan dolayı 4-eksen kabileyetine sahip üçüncü dik işlem merkezi yatırımı tamamlanıp hizmete sunulmuştur.

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmetleri çevik üretim metotlarıyla en kısa sürede karşılamak öncelikli hedefimizdir. Şirketimiz aralarında ulusal ve uluslararası şirketlerin, kobilerin, üniversitelerin ve startup şirketlerinde olduğu geniş bir müşteri yelpazesine yıllık 100 adedin üzerinde Ar-Ge ve uygulama projesine mekanik tasarım, prototip, kalıp ve aparat imalatı hizmeti vererek katkı sağlamaktadır.

 

© 2019 A-CADCAM Mühendislik Hizmetleri