A-CADCAM Mühendislik Hizmetleri Yük.Makina Müh. Mete AYTAÇ tarafından bilgisayar destekli tasarım ve imalat alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

 

 Müşterilerimizin teknoloji ve kaliteye hızlı ve ekonomik olarak ulaşmalarını sağlayarak büyüme potansiyellerine katkıda bulunmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bunların tanıtımını yapmak, hizmetlerimizi yaygınlaştırıp bilgiyi paylaşarak büyümek başlıca hedeflerimiz arasındadır.

 

Şirketimiz 2005 yılında faaliyetlerini kurumsal müşterilerine daha yakın sürdürmek amacıyla Manisada bulunan Kenan Evren Sanayi Sitesine taşınmış ve ilk dik işlem merkezi yatırımını yapmıştır. Takip eden yıllarda CAD/CAM yazılımı yatırımlarını tamamlayıp bir çok mühendislik ve imalat projesi bitirmiştir.

 

Firmamız 2012 yılında yeni bir yapılanmaya gitmiş, kadrosunu genişleterek imalat işlerine ağırlık vermeye başlamıştır. 2014 yılında imalat projelerinden kaynaklanan ihtiyaçlar doğrultusunda ikinci dik işlem merkezi yatırımı tamamlanıp hizmete sunulmuştur.

 

 

© 2016 A-CADCAM Mühendislik Hizmetleri